HAKKIMIZDA

 ANADOLU MAKİNA BÜYÜYEREK YOLUNA DEVAM EDİYOR

 
Arkasında 30 yıllık tecrübe ve başarısıyla,ANADOLU MAKİNA HİDROLİK ve MEKANİK VİNÇ SANAYİ,sektöre hizmet adına ilk kuruluş adımını,1987 yılında atmış bulunmaktadır.
 
Türkiye'de araç üstü ekipman alanında var olan potansiyele, sektörün ihtiyacı olan ağır tonajlı platformlar, ihracata yönelik katlanır bomlu vinç talebine yanıt vermek amacıyla, kısa süredeki çalışmalarıyla sektörde büyük bir yer edindi.
 
Kaliteli, Garantili, Dürüst ve Yenilikçilik ilkeleriyle yoluna devam eden ANADOLU MAKİNA ürünleri,1987'den bugüne yaklaşık 30 yıllık başarısını sürekli kılmak amacıyla ; TSE kalite belgesiyle güvenilirliğine güç katarak yoluna devam etmektedir.
 
Bugün ANADOLU MAKİNA çağdaş teknoloji ile donatılmış makine parkıyla 600 m2 kapalı alandaki fabrikasıyla hizmet sunmaktadır. Bunun yanı sıra, sipariş  üzerine özel amaçlı kurtarıcı araçları tasarımları da yapmaktadır.
 
Avrupa ve Ortadoğu'ya yönelik ihracat rakamlarını her geçen gün artırarak, etik çalışma anlayışını ve yanlarından ayırmadıkları azimleriyle, kaliteyi daima daha da ileriye taşıma inancında olan ANADOLU MAKİNA büyümeye devam ediyor.
 
SAYGILARIMIZLA
 
Bugün geldiğimiz noktadan, yarın ulaşacağımız noktalara da, SİZ'lerin desteği ilgisi ve katkısıyla yürüyeceğimizi bilmekteyiz. Hep birlikte kazanmanın, hep birlikte başarmanın ve hep birlikte dünyaya  açılmanın heycanını hissetmekteyiz. 30 yıldır birlikte olduğumuz dostlarımızla gönül gönüle olmayı diliyor değerli dostlukları için teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz.
 
Saygılarımızla
İdris ELMAS